بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

maxbizz@mail.com

خدمات ما

خدمات دریابار هستی

صادرات و واردات کالا

صادرات و واردات کالا یکی از مهم ترین خدمات شرکت های حمل و نقل بین المللی است. این خدمات شامل حمل و نقل کالا از یک کشور به کشور دیگر، انجام تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد، ارائه بیمه نامه حمل و نقل و ارائه خدمات انبارداری و انبارش کالا می شود. شرکت دریا بار هستی با داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه واردات و صادرات کالا، می توانند خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهند که شامل:
o ارائه مشاوره و خدمات گمرکی
o حمل و نقل کالا از مبدا تا مقصد
o انجام تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد
o ارائه بیمه نامه حمل و نقل
o ارائه خدمات انبارداری و انبارش کالا

حمل بار کانتینری

حمل بار کانتینری یکی از رایج ترین روش های حمل و نقل بین المللی است. کانتینرها جعبه های فلزی بزرگی هستند که برای حمل و نقل کالاهای مختلف از طریق دریا، راه آهن، جاده و هوایی استفاده می شوند. این شرکت ها انواع کانتینر را با توجه به نیاز مشتریان ارائه می دهند شرکت دریا بار هستی با داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگان در سراسر جهان، می توانند خدمات حمل بار کانتینری را به صورت مطمئن و سریع ارائه دهند. که شامل :
o ارائه انواع کانتینر (یخچالدار، خشک، فله، Open Top و ...)
o حمل بار کانتینری از طریق دریا، راه آهن، جاده و هوایی
o ارائه خدمات تخلیه و بارگیری کانتینر


حمل گروپاژ

حمل گروپاژ روشی مقرون به صرفه برای حمل بارهای خرد و متعدد است. در این روش، بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر ترکیب می شوند. شرکت دریا بار هستی با ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف، می تواند هزینه حمل و نقل مشتریان خود را بطور محسوسی کاهش دهد از جمله خدمات ما عبارتست از:
o حمل بارهای خرد و متعدد از یک مبدا به مقصد
o ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر
o ارائه خدمات تخلیه و بارگیری بارهای گروپاژ


حمل ترکیبی یا چند وجهی

حمل ترکیبی یا چند وجهی روشی است که در آن از دو یا چند روش حمل بار (دریا، راه آهن، جاده و هوایی) برای حمل یک محموله استفاده می شود. این روش برای حمل کالاهایی که باید در مسیر خود از طریق چند کشور عبور کنند، مناسب است. دریا بار هستی با ارائه خدمات حمل ترکیبی یا چند وجهی، می توانند زمان و هزینه حمل و نقل را برای مشتریان خود کاهش دهد از جمله خدمات ما عبارتست از:
o ترکیب دو یا چند روش حمل بار (دریا، راه آهن، جاده و هوایی)
o ارائه خدمات حمل بار به صورت یکپارچه از مبدا تا مقصد

حمل و نقل زمینی

خدمات حمل و نقل زمینی شامل حمل جاده ای و حمل و نقل ریلی می باشد. حمل و نقل جاده ای بصورت کامیون فول (FTL) و گروپاژ – خرده بار (LTL)، حمل و نقل بارهای با حجم زیاد توسط کمرکش و بوجی کش مخصوص از تمامی گمرکات کشور به تمام کشورهای اروپایی انجام می گردد. شرکت دریا بار هستی با دارابودن انواع کامیون های ایرانی و خارجی خدمات حمل جاده ای را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت و بر اساس نیاز مشتری از تمامی گمرکات کشور به اقصی نقاط جهان و بالعکس انجام می دهد. اطلاعات ضروری جهت سفارش خدمات حمل و نقل جاده ای:
o محل بارگیری محموله
o محل تخلیه
o تعداد وسیله حمل مورد نیاز (کامیون)
o حجم محموله
o مشخصات فیزیکی محموله
منظور از محل بارگبری محموله، آدرس دقیق مبدا جهت محمولات EXW یا نام بندر مبدا برای محموله های FCA می باشد. محل تخلیه نام گمرک مقصد است که محموله باید بدست تحویل گیرنده برسد. حجم محموله بر اساس تعداد کارتن ها یا پالت ها تعیین می شوند. نیاز است تا قابلیت بارچینی و یا غیر قابل بارچینی بودن محموله در ابتدا مشخص و اعلام شود. مشخصات فیزیکی محموله به ابعاد و وزن آن محموله گفته می شود که معمولاً با واحد سانتی متر تعیین می شود که البته بستگی به نوع و حجم بار نیز دارد. حمل زمینی محموله های ریز و درشت با وزن متغیر نیازمند دانش فنی و تجربه بالا می‌باشد. دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان خبره و کاربلد در صرفه جویی هزینه ها و کاهش اتلاف زمان حمل بسار مهم می‌باشد. کارشناسان حرفه ای ما در شرکت دربا بار هستی شما را به بهترین شکل راهنمایی می‌کنند. ارائه بهترین خدمات حمل و نقل زمینی سرلوحه کاری این شرکت است که رضایت کامل مشتریان خود را در بر داشته است.

حمل کالاهای پروژه

حمل کالاهای پروژه روشی است که برای حمل کالاهای سنگین و حجیم مانند ماشین آلات، تجهیزات صنعتی و ... استفاده می شود. این کالاها به دلیل وزن و حجم زیاد، نیاز به تجهیزات و امکانات ویژه ای برای حمل و نقل دارند. دذیا بار هستی با داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه حمل کالاهای پروژه ای، می تواند این کالاها را با ایمنی و دقت بالا حمل نماید از جمله:
o حمل کالاهای سنگین و حجیم مانند ماشین آلات، تجهیزات صنعتی و ...
o ارائه خدمات بسته بندی و بارگیری کالاهای پروژه
o ارائه خدمات باربری و حمل و نقل کالاهای پروژه
علاوه بر خدمات اصلی ، مجموعه ما آماده ارائه کلیه خدمات جانبی حمل و نقل بین المللی و لجستیک و زنجیره تامین کالا از جمله: خدمات بارگیری و تخلیه و استریپ کانتینر, خدمات مشاوره ای و عملیاتی بیمه باربری با بهترین نرخ, ارائه کلیه خدمات گمرکی صادرات، واردات، ترانزیت, حمل مستقیم محموله های تحریمی و همچنین مشاوره حقوقی مرتبط میباشد.

حمل و نقل زمینی

خدمات حمل و نقل زمینی شامل حمل جاده ای و حمل و نقل ریلی می باشد. حمل و نقل جاده ای بصورت کامیون فول (FTL) و گروپاژ – خرده بار (LTL)، حمل و نقل بارهای با حجم زیاد توسط کمرکش و بوجی کش مخصوص از تمامی گمرکات کشور به تمام کشورهای اروپایی انجام می گردد. شرکت دریا بار هستی با دارابودن انواع کامیون های ایرانی و خارجی خدمات حمل جاده ای را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت و بر اساس نیاز مشتری از تمامی گمرکات کشور به اقصی نقاط جهان و بالعکس انجام می دهد. اطلاعات ضروری جهت سفارش خدمات حمل و نقل جاده ای:
o محل بارگیری محموله
o محل تخلیه
o تعداد وسیله حمل مورد نیاز (کامیون)
o حجم محموله
o مشخصات فیزیکی محموله
منظور از محل بارگبری محموله، آدرس دقیق مبدا جهت محمولات EXW یا نام بندر مبدا برای محموله های FCA می باشد. محل تخلیه نام گمرک مقصد است که محموله باید بدست تحویل گیرنده برسد. حجم محموله بر اساس تعداد کارتن ها یا پالت ها تعیین می شوند. نیاز است تا قابلیت بارچینی و یا غیر قابل بارچینی بودن محموله در ابتدا مشخص و اعلام شود. مشخصات فیزیکی محموله به ابعاد و وزن آن محموله گفته می شود که معمولاً با واحد سانتی متر تعیین می شود که البته بستگی به نوع و حجم بار نیز دارد. حمل زمینی محموله های ریز و درشت با وزن متغیر نیازمند دانش فنی و تجربه بالا می‌باشد. دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان خبره و کاربلد در صرفه جویی هزینه ها و کاهش اتلاف زمان حمل بسار مهم می‌باشد. کارشناسان حرفه ای ما در شرکت دربا بار هستی شما را به بهترین شکل راهنمایی می‌کنند. ارائه بهترین خدمات حمل و نقل زمینی سرلوحه کاری این شرکت است که رضایت کامل مشتریان خود را در بر داشته است.حمل و نقل دریایی

شرکت کشتیرانی دریا بار هستی با کادری مجرب و نمایندگان حرفه ای در اقصی نقاط دنیا، حمل محموله ها را با روش دریایی بصورت کانتینر فول (FCL)، خرده بار (LCL) , کراس استافینگ(cross stuffing), گروپاژ ( Groupage ), چارترینگ (Chartering) و بار فله (BULK) از تمام بنادر جهان به ایران و بالعکس در سریعترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت عهده دار می باشد. این شرکت با دارا بودن بهترین خطوط دریایی از کلیه بنادر جهان به تمامی بنادر ایران و همینطور بالعکس آماده خدمت رسانی به مشتریان خود را دارد. اطلاعات ضروری جهت سفارش خدمات حمل و نقل دریایی:
o محل بارگیری محموله
o محل تخلیه
o مدل حمل
o تعداد کانتینر مورد نیاز
o حجم محموله
o مشخصات فیزیکی محموله
o نوع کالا
منظور از محل بارگیری محموله، آدرس دقیق مبدا جهت محمولات EXW یا نام بندر مبدا برای محموله های FOB می باشد. محل تخلیه نام بندر مقصد است که محموله باید تخلیه شود. نوع و مدل حمل بصورت فول FCL یا خرده بار LCL مشخص می شود. حجم محموله بر اساس تعداد کارتن ها یا پالت ها تعیین می شوند. نیاز است تا قابلیت بارچینی و یا غیر قابل بارچینی بودن محموله در ابتدا مشخص و اعلام شود. مشخصات فیزیکی محموله به ابعاد و وزن آن محموله گفته می شود که معمولاً با واحد سانتی متر تعیین می شود که البته بستگی به نوع و حجم بار نیز دارد. نوع کالا هم به همراه کد تعرفه تعریف می شود و در صورت خطرناک بودن محموله، حتماً نیاز است MSDS ضمیمه شود. در دریا بار هستی، ما سخت تلاش می کنیم تا تجارت جهانی را برای شما آسان و قابل دسترس کنیم. متخصصان لجستیک دریایی ما درکشورهای مختلف فعال هستند و درک عمیقی از مقررات محلی دارند. ما در همکاری نزدیک با مشتریان خود، تلاش می کنیم تا راه حل های حمل و نقل مناسب را ارائه دهیم و در دستیابی به اهداف شما کمک کنیم. هر آنچه را که برای ارسال محموله های خود نیاز دارید، ما می توانیم آن را در هر کجای دنیا، ایمن و به موقع تحویل دهیم. با کارشناسان حمل و نقل دریایی ما تماس بگیرید تا یک راه حل حمل و نقل کامل دریایی دریافت کنید که دقیقاً نیازهای شما را برآورده کند.

حمل و نقل هوایی

شرکت دربا بار هستی دارای قرارداد با خطوط معتبر هوایی جهان می باشد. این شرکت قادر است تمامی محمولات را از راه حمل هوایی از اقصی نقاط دنیا به ایران منتقل نماید. حمل هوایی محمولات، از اقصی نقاط دنیا به تمامی فرودگاه های ایران در کمترین زمان ممکن، با هر وزن و حجمی به همراه قبض انبار فوری با بالاترین کیفیت خدمات انجام می پذیرد. شرکت دربا بار هستی دارای خدمات باربری هوایی ویژه ای است که شامل بسته بندی و جمع آوری کالاها و ارسال از طریق پست هوایی و باربری هوایی با سرعت و کیفیت مناسب می‌باشد. برخی دیگر از خدمات حمل هوایی به مشتریان توسط این شرکت شامل:
o حمل بارهای سنگین و سبک در ابعاد مختلف o کارگو
o ترخیص کالای هوایی
o صادرات و واردات
o تشریفات صادرات هوایی
o حمل کانتینری هوایی، فریت بار هوایی
o حمل مرسولات پستی
o صدور بارنامه هوایی سبک و سنگین در
پروازهای داخلی و خارجی
o خدمات حمل یخچالی و حمل کالای فاسدشدنی
و بسیاری دیگر می باشد. اطلاعات ضروری جهت سفارش خدمات حمل و نقل هوایی:
محل بارگیری محموله
o محل تخلیه
o حجم محموله
o مشخصات فیزیکی محموله
o نوع کالا
منظور از محل بارگیری محموله، آدرس دقیق مبدا جهت محمولات EXW می باشد. محل تخلیه نام فرودگاه مقصد است که محموله باید تخلیه شود. حجم محموله بر اساس تعداد کارتن ها یا پالت ها تعیین می شوند. نیاز است تا قابلیت بارچینی و یا غیر قابل بارچینی بودن محموله در ابتدا مشخص و اعلام شود. مشخصات فیزیکی محموله به ابعاد و وزن آن محموله گفته می شود که معمولاً با واحد سانتی متر تعیین می شود که البته بستگی به نوع و حجم بار نیز دارد. نوع کالا هم به همراه کد تعرفه تعریف می شود و در صورت خطرناک بودن محموله، حتماً نیاز است MSDS ضمیمه شود. امروزه برای بسیاری از شرکت های تجاری که محصولات خود را به سراسر جهان در نقاط دور و نزدیک ارسال می‌کنند، ضروری است که محموله های خود را در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسانند.خدمات حمل و نقل هوایی کالا سرویسی مرسوم در سیستم حمل و نقل جهانی است. شاید به جرات بتوان گقت حمل و نقل هوایی مناسب ترین و بهترین روش حمل برای حمل محموله بصورت سریع و امن است.

صادرات و واردات کالا یکی از مهم ترین خدمات شرکت های حمل و نقل بین المللی است. این خدمات شامل حمل و نقل کالا از یک کشور به کشور دیگر، انجام تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد، ارائه بیمه نامه حمل و نقل و ارائه خدمات انبارداری و انبارش کالا می شود.

شرکت دریا بار هستی با داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه واردات و صادرات کالا، می توانند خدماتی با کیفیت و مقرون به صرفه را به مشتریان خود ارائه دهند که شامل:

 • ارائه مشاوره و خدمات گمرکی
 • حمل و نقل کالا از مبدا تا مقصد
 • انجام تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد
 • ارائه بیمه نامه حمل و نقل
 • ارائه خدمات انبارداری و انبارش کالا

حمل بار کانتینری یکی از رایج ترین روش های حمل و نقل بین المللی است. کانتینرها جعبه های فلزی بزرگی هستند که برای حمل و نقل کالاهای مختلف از طریق دریا، راه آهن، جاده و هوایی استفاده می شوند. این شرکت ها انواع کانتینر را با توجه به نیاز مشتریان ارائه می دهند

شرکت دریا بار هستی با داشتن شبکه گسترده ای از نمایندگان در سراسر جهان، می توانند خدمات حمل بار کانتینری را به صورت مطمئن و سریع ارائه دهند. که شامل :

 • ارائه انواع کانتینر (یخچالدار، خشک، فله، Open Top و ...)
 • حمل بار کانتینری از طریق دریا، راه آهن، جاده و هوایی
 • ارائه خدمات تخلیه و بارگیری کانتینر

حمل گروپاژ روشی مقرون به صرفه برای حمل بارهای خرد و متعدد است. در این روش، بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر ترکیب می شوند.

شرکت دریا بار هستی با ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف، می تواند هزینه حمل و نقل مشتریان خود را بطور محسوسی کاهش دهد از جمله خدمات ما عبارتست از:

 • حمل بارهای خرد و متعدد از یک مبدا به مقصد
 • ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر
 • ارائه خدمات تخلیه و بارگیری بارهای گروپاژ

حمل ترکیبی یا چند وجهی روشی است که در آن از دو یا چند روش حمل بار (دریا، راه آهن، جاده و هوایی) برای حمل یک محموله استفاده می شود. این روش برای حمل کالاهایی که باید در مسیر خود از طریق چند کشور عبور کنند، مناسب است.

دریا بار هستی با ارائه خدمات حمل ترکیبی یا چند وجهی، می توانند زمان و هزینه حمل و نقل را برای مشتریان خود کاهش دهد از جمله خدمات ما عبارتست از:

 • ترکیب دو یا چند روش حمل بار (دریا، راه آهن، جاده و هوایی)
 • ارائه خدمات حمل بار به صورت یکپارچه از مبدا تا مقصد

حمل گروپاژ روشی مقرون به صرفه برای حمل بارهای خرد و متعدد است. در این روش، بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر ترکیب می شوند.

شرکت دریا بار هستی با ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف، می تواند هزینه حمل و نقل مشتریان خود را بطور محسوسی کاهش دهد از جمله خدمات ما عبارتست از:

 • حمل بارهای خرد و متعدد از یک مبدا به مقصد
 • ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر
 • ارائه خدمات تخلیه و بارگیری بارهای گروپاژ

حمل گروپاژ روشی مقرون به صرفه برای حمل بارهای خرد و متعدد است. در این روش، بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر ترکیب می شوند.

شرکت دریا بار هستی با ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف، می تواند هزینه حمل و نقل مشتریان خود را بطور محسوسی کاهش دهد از جمله خدمات ما عبارتست از:

 • حمل بارهای خرد و متعدد از یک مبدا به مقصد
 • ترکیب بارهای مختلف از مشتریان مختلف در یک کانتینر
 • ارائه خدمات تخلیه و بارگیری بارهای گروپاژ
ارائه کلیه خدمات حمل و نقل بین المللی

هوایی, دریایی, زمینی و ریلی

استاندارد

امور مرتبط با تعاملات و استانداردهای اجباری

خدمات حمل محمولات کانتینری

خدمات حمل محمولات کانتینری از اقصی نقاط جهان و بالعکس

خدمات خودرو

خدمات خودرو ازدبی به ایران و ترانزیت به آسیای میانه

خدمات ترانزیت

خدمات ترانزیت به کلیه کشورهای آسیای میانه و عراق, افغانستان

خدمات door to door

از مبدا اولیه تا مقصد نهایی

رفع محدودیت های بین المللی

امور مرتبط با تعاملات و استانداردهای احباری

خدمات حمل انواع کالا

خدمات حمل انواع کالا از مبادی مختلف جهان به ایران و بالعکس

خدمات سرویس حمل محمولات

خدمات سرویس حمل محمولات وارداتی گروپاژ از کلیه بنادر چین، هنگ کنگ, کره و دبی به بنادر ایران و کشورهای حوزه خلیح فارس

مشاوره امور گمرکی

مشاوره و انجام کلیه امور گمرکی از گمرکات کشور

خدمات چارترینگ

خدمات چارترینگ فله از اقصی نقاط جهان و بالعکس

خدمات فراگیر کشتیرانی

خدمات فراگیر کشتیرانی, بندری و نمایندگی در کلیه بنادر ایران

خدمات حمل محمولات بین الملل

خدمات حمل محمولات بین الملل cross trading